Plasty notebooků a plastové kryty notebooků HP, případně kryty notebooků z kovů jsou náhradní díly pro notebooky HP, chránící vnitřní funkční části notebooků před poškozením, zajišťují mechanické funkce notebooku a v neposlední řadě vytvářejí design konkrétního modelu notebooku, kterým se notebook odlišuje od svých konkurentů. Proto je udržování krytů a plastů notebooku HP potřebné nejen k zachování jeho funkčnosti, ale je také žádoucí z důvodu estetických, protože vnější vzhled notebooku HP prezentuje osobnost jeho majitele na veřejnosti. Náš servis notebooků HP provádí výměny plastových krytů na všechny modely notebooků HP.

Proč dochází k poškození plastových krytů notebooků HP

Plasty a kryty notebookůVnější plastové kryty notebooků HP jsou vystaveny mnoha nepříznivým vnějším vlivům a chrání funkční útroby notebooku před poškozením těmito vlivy. Z toho důvodu jsou to právě plasty a kryty notebooků, které odnesou špatné zacházení s notebookem jako první a ochrání tak před zničením pro provoz mnohem důležitější interní součástky notebooku HP.

Mezi vlivy poškozující plastové kryty notebooku HP patří

  • Nárazy, otěr, pády notebooku HP
  • Zatížení notebooku jinými předměty například při převozu autem
  • UV záření a tepelné záření slunce a jiných světelných a tepelných zdrojů
  • Tepelné záření součástek vlastního notebooku HP
  • Vlhkost a stříkající kapalina (voda, lidský pot, nápoje)
  • Opotřebení a zvýšená tuhost pantů displeje notebooku HP
  • Nesprávná hrubá manipulace uživatele s notebookem HP
  • Únava materiálu při běžném používání notebooku HP – ulomení dílů

Jak poznáme poškozené kryty a plasty notebooku HP a proč je nutné je vždy vyměnit

Výměna plastů notebooku HPJako jedna z mála součástí notebooku HP nepotřebují poškozené plasty a kryty odbornou diagnostiku – jejich poškození bývá téměř vždy zjevné a viditelné pouhým okem.

Přesto je potřeba notebook HP občas pozorně prohlédnout – i malé téměř neviditelné praskliny mohou při zanedbání výměny poškozených plastů způsobit druhotně poškození dalších částí notebooku HP.

Například oddalovaná výměna prasklých plastů displeje bude mít po určité době za následek poškození vlastního LCD panelu HP, včas nevyměněná mechanika s ulomeným plastovým čelem zase způsobí zanesení vnitřního prostoru notebooku prachem, špatné chlazení a postupnou degradaci základní desky. Nalomený plast v oblasti pantů displeje může zase ostrými úlomky prodřít svazek kabelů vedoucí k displeji a způsobit zkrat a poškození displeje nebo základní desky notebooku HP.

Plasty a kryty Vám odborně vymění náš servis notebooků HP

Nejste odborníkem na servis notebooků HP a obáváte se, že byste mohli při výměně plastových krytů Váš notebook HP poškodit ? Nevadí – náhradní díly na notebooky Vám ochotně vymění náš specializovaný servis notebooků. Objednat servis notebooku HP

Objednáte opravu notebooku, náš servis notebooků HP zajistí odvoz Vašeho notebooku do našeho notebook servisu a notebook se Vám vrátí opravený včetně odborně namontovaného náhradního dílu.

Navíc Vám náš servis notebooků HP poskytne plnou záruku na montáž dílu. Notebook servis HP zajistí odvoz notebooku HP k opravě z jakéhokoli místa v ČR a po opravě jej zase zpět doručí. Zpracování cenové nabídky opravy zpracuje náš servis notebooků zdarma a Vy se v klidu rozhodnete, zda chcete opravu notebooku HP realizovat.

Prodáváme plasty a kryty na notebooky HP také samostatně

Jako dovozci náhradních dílů pro notebooky zásobuje náš HP servis řadu tuzemských servisů notebooků náhradními díly. Náhradní díly pro notebooky - E-SHOP Nechcete-li z nějakého důvodu svěřit přes naše doporučení notebook HP s poškozeným plastovým krytem našemu servisu a chcete si opravu provést sami, pak můžete potřebný plastový kryt objednat v našem eshopu a provést jeho výměnu svépomocí.

Přesto doporučujeme zvážit všechna rizika a nemáte-li k tomuto postupu zvláštní důvod, pak je lépe přenechat výměnu krytu notebooku HP odbornému servisu.

Plastové kryty na notebooky

Prodáváme a montujeme plastové kryty na notebooky také do ostatních značek notebooků.