Servis notebooků ostatních značek

opravy notebookůNáš servis notebooků provádí i kvaifikované pozáruční opravy jiných značek než HP. Se 16 lety zkušeností umíme opravit většinu značek notebooků prodávaných v ČR. Většinu závad umíme opravit také na noteboocích zakoupených ve členských zemích EU a u notebooků dovezených z jiných částí světa.
Možnosti oprav jednotlivých značek notebooků jsou výrazně závislé na dostupnosti potřebných náhradních dílů – některé náhradní díly na notebooky se již nevyrábějí, nedovážejí nebo jejich získání ze světových skladů není rentabilní.

Náš servis notebooků řeší tyto případy často úspěšnými alternativními metodami.

Servis notebooků s moderní výbavou

Naše servisní pracoviště je vybaveno moderními přístroji určenými speciálně pro opravy elektroniky a pájení chipsetů, které si málokterý servis notebooků může finančně dovolit. Na stejných zařízeních provádí NASA osazování elektroniky kosmických sond, na zařízení jsou proto kladeny ty nejvyšší nároky na spolehlivost pájecích operací. Opravy notebooků díky možnosti výměny elementárních elektronických součástek vycházejí zákazníky podstatně levněji než klasická výměna celých desek a komponentů notebooků.

Komplexní pozáruční servisní podporu provádíme pro tyto značky notebooků

notebook servis

Servis notebooků snadno a rychle – nemusíte Váš notebook do opravy nikam vozit …

Zajistíme odvoz a dovoz notebooků k opravě po celé ČR

Náš servis notebooků odveze notebook do opravy odkudkoli v ČR


Novinky a články ze světa notebooků a výpočetní techniky